kiralik-hasta-yataklarikiralik-hasta-yataklari
Kiralık hasta yatakları

Kiralık Hasta Yatakları

Kiralık hasta yatakları evde bakımına devam edilen yatan hastaların tedavi süresince en büyük yardımcıları hasta yatakları her bütçeye uygun hem kaliteli hem ekonomik kiralık hasta yatakları profesyonel uzman ekipler tarafından özel tasarlanmış ve sizlerin hizmetine sunulmuştur.

Hastanın ve hastaya bakım da yardımcı olacak kişilerin daha rahat ve fonksiyonel hasta yatağını sizleri düşünerek hizmete sunulmuş en güvenilir hasta yataklarını seçmekle en doğru tercihi bizimle yapacaksınız.

Tasarımı ve üretimi kendilerine ait olan bu tecrübeli firma sizleri düşünerek, bu sektörün piyasasında en ekonomik ve kaliteli satılık ve kiralık hasta yatakları ile sizlere hizmet vermektedir. Sizlerin sağlığı için ihtiyaca göre farklı özelliklerde hasta yatakları mevcuttur.

Bizlerle irtibata geçerek uzman ekip danışmanlığında Hastanıza faydalı olabilecek konforunu sağlayacak ihtiyaca en uygun hasta yatağı modellerini belirledikten sonra yatağı satın alabilir ya da kiralayabilirsiniz. Sizlerin refahını amaç edinmiş firma müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutmaktadır.

Kiralık hasta yatakları Çeşitleri

Satın alabileceğiniz ya da kiralayabileceğiniz uzman ekiplerce özel tasarlanıp üretilmiş hizmetiniz sunulmuş hasta yatağı çeşitlerini aşağıda inceleyebilirsiniz

İki Motorlu Hasta Yatağı

Hareket kabiliyetini yitirmemiş kendi temel ihtiyaçlarını yerine getirebilen hastalar için çok uygundur.

Üç Motorlu  Hasta yatağı

Yardım almadan kendi başına temel ihtiyaçlarını gideremeyen kısmi felç geçiren hastalar için uygun olan modelimizdir.

Dört Motorlu Hasta Yatağı

Baş aşağı ve Baş yukarı pozisyonda tutma özelliğine sahip uygun hastalar için geliştirilmiş hasta yatağıdır.

Hasta Bakımı sağlayan kurumlarda kullanıldığı gibi aynı rahatlığı ve kolaylığı evinizde de bulmak için bizimle irtibata geçiniz. Tecrübe ve uzman ekibimizle garantili hasta yatakları ile siz de hastanızda güvendesiniz. Her konuda desteğimizi sizlere sunuyoruz.