kiralik-hasta-yataklarikiralik-hasta-yataklari

İletişim Bilgilerimiz

Kiralık Hasta Yataklarından tedaviniz için uygun olanı seçtiyseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz . Hangi yatağı seçmeniz gerektiği konusunda da uzman ekibimiz sizleri bilgilendirecektir.

Mağaza

Halil Rıfat Peşe Mah. Yüzer Havuz Sokak. Perpa İş Merkezi B Blok Kat:5 Şişli / İSTANBUL / TÜRKİYE

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cumartesi : 08:00 – 18:30

Telefon

Tel:  0212 210 10 44

Cep: 0507 653 25 15

Mail Adresi:

info@kiralikhastayataklari.com

Kiralık Hasta Yatağı iletişim

Kiralik Hasta Yatakları
Kiralık Hasta Yatağı iletişim

Kiralık Hasta Yatağı iletişim

Kiralık Hasta Yatağı iletişim sayfasından bizlere ulaşarak Hasta Yatağı kiralama konusunda aklınıza takılan tüm konularda sizlere yardımcı olmak ve sizlere ihtiyacınız olan en doğru ürünü sunmak için telefonun diğer ucunda sizleri bekliyor olacağız.

iralık Hasta Yatakları Hizmetimizde Müşterilerimize En iyi, En Kaliteli, ve En Ekonomik hizmeti vermek için çalışmaktayız.

Kiralık Hasta Yatağı iletişim size en uygun olanı seçtiğinizde (İstanbul içi) Ücretsiz olarak Nakliye ve Kurulum hizmeti vermekteyiz, Hasta Yataklarımızın kurulumunu yapmakla kalmıyor kiralama süresi sonunda Hasta Yatağını geri alma hizmetini de vermekteyiz.

Kiralık Hasta Yatakları mızın yanında; Hasta yatağı, Serum askı aparatı, sıvı geçirmez kılıflı ve koruyucu örtü set halinde Kiralık hasta yatağı ile birlikte evinize teslim edilir.

Kiralık Hasta Yatakları hizmeti sunan Firma olarak Üretmini yaptığımız tüm Hasta Yataklarını Güvenle Kiralıyor ve Müşterilerden aldığımız olumlu geri dönüşler ile geleceğe daha kararlı adımlar ile ilerliyoruz.

  • Mağazamızdan ürünleri inceleyin
    Hasta Yatağı Kiralamadan önce Mağazamızdan tüm ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.
  • ÜCRETSİZ Teslimat ve Kurulum
    İstanbul Avrupa Yakasına Üvretsiz Nakliye ve kurulum Hizmeti verilmektedir.
  • Hasta Yatağı Ekipmanları
    Hasta yatağı, Serum askı aparatı, sıvı geçirmez kılıflı ve koruyucu örtü set halinde Kiralık hasta yatağı ile birlikte teslim edilir.