kiralik-hasta-yataklarikiralik-hasta-yataklari
Kiralik Hasta Yatakları

Kiralık Hasta Yatakları

Kiralık Hasta Yatakları firmamız, Evde tedavi görmek zorunda olan hastalar için  Hasta Yatağı üretimi yapmakta ve üretimini  yaptığı Hasta yataklarını kiralık ya da satılık olarak siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Evde tedavi görmek zorunda olanlara ve hasta bakıcılarına, büyük kolaylıklar sağlayan Konforlu, Sağlıklı, Kullanışlı, Rahat, Ekonomik hasta yatağı ihtiyacını sağlamaktadır. Hasta Yataklarında tek tip hasta yatağı değil tamamen Hastanın ihtiyacı doğrultusunda  en rahat edebileceği, tedavisinin hızlandırılmasında yardımcı olacak, tedavisi ile uyumlu hasta yatakları önermekte ve kiralama hizmeti sağlamaktadır.

Kiralık Hasta Yatakları Hizmetimizde Müşterilerimize En iyi, En Kaliteli, ve En Ekonomik hizmeti vermek için çalışmaktayız. Kiralık Hasta Yataklarımızdan size en uygun olanı seçtiğinizde (İstanbul içi) Ücretsiz olarak Nakliye ve Kurulum hizmeti vermekteyiz, Hasta Yataklarımızın kurulumunu yapmakla kalmıyor kiralama süresi sonunda Hasta Yatağını geri alma hizmetini de vermekteyiz.

Kiralık Hasta Yatakları mızın yanında; Hasta yatağı, Serum askı aparatı, sıvı geçirmez kılıflı ve koruyucu örtü set halinde Kiralık hasta yatağı ile birlikte evinize teslim edilir. Kiralık Hasta Yatakları hizmeti sunan Firma olarak Üretimini yaptığımız tüm Hasta Yataklarını Güvenle Kiralıyor ve Müşterilerden aldığımız olumlu geri dönüşler ile geleceğe daha kararlı adımlar ile ilerliyoruz.

Vizyon

Kiralık Hasta Yatakları olarak, ihtiyaçlara en iyi cevap verebilen hasta yatağı üreterek, kiralanan hasta yatağını en verimli şekilde kullanılmasını sağlayarak Müşteri memnuniyetini daim kılmak ve hastanın tedavisinde sunulabilecek en  yüksek konforu ve en büyük rahatlığı sağlamaktır.

Misyon

Hasta Yatağı Kiralama hizmetinde Müşterilerden aldığı olumlu dönüşleri sürekli kılmak ve Hasta Yatağı ürünlerinde en kullanışlı ürünleri üreterek müşterilerine en ekonomik şekilde sunmayı hedefleyen firmamız bu hedefinde kararlı şekilde ilerlemektedir.