kiralik-hasta-yataklarikiralik-hasta-yataklari
4 Motorlu Asansörlü Ahşap Kiralık Hasta Yatakları

4 Motorlu Asansörlü Ahşap Kiralık Hasta Yatakları

4 Motorlu Asansörlü Ahşap Kiralık Hasta Yatakları ev tip hasta yatakları arasında en çok ilgi gören hasta yatağıdır. Dekoratif ahşap görüntüsünden dolayı hastayı hastane psikolojisinden uzaklaştırması da çokça tercih edilmesindeki nedenlerdendir.

4 Motorlu Asansörlü Ahşap Kiralık Hasta Yatakları özellikleri
Sağlıklı Antibakteriyel elektrostatik fırınlanmış boya ile boyanmıştır bu yüzden ve kararma veya paslanma yapmaz.
Ayrıca kullanılan kaliteli ve delikli saç sistemi ile kaplanan bölgeler sayesinde hem yatak terleme yapmaz hemde yatağın havalanmasını sağlar.
Alman Ahşap Hasta Yatağı 360 derece dönebilen kilitli Medikal plastik tekerlekler kullanılmaktadır. Hasta Yatağının dört tarafına da serum asabilmeniz için serum askı aparatı bulunmaktadır. (Bazı yataklarda 2 adet serum askı aparatı bulunmaktadır) Plastik olan Korkuluklar antibakteriyel özellikli ve sökülebilir kolaylıktadır. Alman Ahşap Hasta Yatağımızın yani medikal tabiri ile şiltelerimiz dört parçalı 90*190 ölçüsünde 12 cm yüksekliğinde ve 23 danste sertliktedir.
Alternatif olarak ta 90*190 ölçüsünde sıvı geçirmez kılıf ya da visko karışımlı hasta yataklarımızda mevcuttur. (Size en uygun olan tavsiye edilmektedir.) Alman Ahşap Hasta Yatağıı içerisinde kullanılan yatağın; en:90 cm boy:190 cm yükseklik:12 cm dir.
Alman Ahşap Hasta Yatağı Dış Ölçüleri; En:100 cm Boy:213 cm Yükseklik:41 cm dir.
Sırt Kaldırma Açısı: 87° Ayak Kaldırma Açısı: 45° Yükseklik(yataksız): 41cm ile 83cm arası dır.